MAKSTAN - Brzozowa Przystań - Cmentarz dla zwierząt

Księga Wspomnień

Jeśli straciłeś(aś) przyjaciela to tutaj możesz zostawić ślad i napisać kilka słów o nim.

Dodaj wpis

 • Ponad 15,5 roku bezgranicznej miłości za dach nad psią głową, pełną miskę i wygodne posłanie. I.....koniec. 28.09.2022..... nie tak miało być. Nigdy Cię nie zapomnę najukochańszy psiaku! Kiedyś się spotkamy i znów będziemy razem spacerować!

  Kropka

  Paweł

 • ”A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy? – Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika” Ty też nigdy nie znikniesz mój Sanczo. Dziękuję, że byłeś ze mną. Kocham Cię.

  Sanczo

  Janina Filipek

 • W dniu 21/11/2022 odszedl nagle moj jedyny Amigo! Moj Ukochany I Jedyny zostawiles ogromna dziure w moim sercu Chociaz czas mija ja nie potrafie zapomniec Twojego spojrzenia Twoich slicznych oczow zawsze wpatrzonych we mnie Twojego cialka wtulonego we mnie Moj UKOCHANY Aminiu oddalam Tobie cale moje serce Cala moja Milosci Nie zapomne wspanialego zycia z Toba ZEGNAJ MOJ JEDYNY ZAWSZE JESTES W MOIM SERCU TAK BARDZO TESKNIE!!!!

  Amigo

  Iwona

 • Pięć lat to stanowczo zbyt mało... Najważniejsze jednak, że już Cię nie boli... Do zobaczenia za Tęczowym Mostem, nasza maleńka Bubisiu!

  Florka

  Agnieszka

 • Mój przyjacielu żaden dzień baz ciebie, nie będzie już taki sam. Dałeś mi piękne 16 lat. Do zobaczenia ??24.10.2022

  Dżakuś

  Goska

 • Bardzo tęsknie za moim pieskiem,byl taki kochany ,wierny , mądry, zawsze budzil mnie kazdego ranka jak wstalam do szkoły czy do pracy,lubil chodzic na spacery ,zawsze reagowal na slowo spacer,byl moim najlepszym przyjacielem ktorego mialam, tęsknie za nim bardzo mocno ???

  Dżeki

  Marta

 • Dzisiaj odszedł moj ukochany Bazyl.Pierwsze kroki jego były u nas.Myslałam ze jeszcze go zobaczę.Żegnaj kochany piesku ,spotkamy sie napewno za tęczową bramą.

  Bazyl
  Bazyl

  Helena

 • 18 marca 2023 r. po 3 miesięcznej walce o chodzenie a w konsekwencji życie, odszedł od nas nasz cudowny Ronuś. Pełen oddania, radości i zrozumienia dla nas. Tak długo piesku walczyłeś, ale ostatecznie choroba zwyciężyła. Przyszła nagle i podstępnie nam Ciebie odebrała. Tak wielką pustkę pozostawiłeś w naszych sercach i w domu. Dziękujemy Ci za całe prawie 11 lat Twojego życia, które oddałeś nam. Każdą jego chwilę. Mam nadzieję, że sobie teraz biegasz gdzieś beztrosko za motylkami, owadami. Chrupiesz szparagi, które tak uwielbiałeś. Pamiętając o nas i czekaj na nas. Do zobaczenia Kochany Ronusiu.

  Roni
  Roni

  Ewa

 • 25.03.2023 o godz. 22:50 [*] Faficzku, kiedyś mnie spotkasz bo przyjdę do Ciebie Znów Cię przytulić, pogłaskać po uszkach. Przybiegnę kiedyś, odnajdę Cię w niebie. Czekaj cierpliwie na nieba poduszkach.

  FAFIK

 • Mikuś nigdy ciebie nie zapomnę..... tesknie ... kocham.... byles moim slłoneczkiem moja tadoscia... moim wiiernym przyjacielem przez 16 lat... ????

  MIKI

  Joanna

 • Kochany Gacusiu 20.03 moje serce pękło????.Zasnołeś na zawsze????Byłeś wspaniałym przyjacielem.To ty rozumiałeś pocieszałeś mnie.Tak bardzo tęsknię.Każdego dnia coraz bardziej.Bądź szczęśliwy za????.Czekaj tam na mnie.Kocham cię na zawsze w moim sercu♥️♥️♥️♥️

  Gacuś

  Magdalena

 • Malutki piesek wzięty z Bydgoskiego Schroniska 31.01.2021 po śmierci poprzedniego właściciela. Mały Wielki Piesek odszedł w trakcie zabiegu oczyszczania ząbków w dniu 17.04.2023r. Była ze mną dwa lata ale nigdy jej nie zapomnę. Przyjdź w innym futerku, proszę …

  Lunka

  Ola B.

 • Żaden czas nie był dobrym na Nasze przeganianie Kulusiu… w moim sercu nigdy nie zginiesz. Po 13 latach pierwszy raz złamałeś mi serce, ale ono nadal Ciebie Kocha. Śpij w spokoju mój Bracie ❤️

  Kuluś
  Kuluś

  Marta

 • Dnia 19.07.2022 kawałek mojego szczęścia odeszło na zawsze byłeś z nami nie cały rok i zostałeś mi odebrany byłeś moim wariatem, moim małym elementem w życiu przepraszam,że tylko tak krótko było nam dane być razem na zawsze w moim serduszku

  BRUNO

  Ola

 • Mikunia odeszła 23 czerwca 2022 Była z nami 14 lat Kochane maleństwo , serce pęka z żalu i tęsknoty….

  Miki

  Aga

 • Odeszłaś tak szybko...tak nagle. Zostawiłaś wyrwę w sercu, której nie sposób niczym załatać. I choć minęło już trochę czasu to wciąż nie potrafię zapomnieć Twojego jakże ciepłego ostatniego spojrzenia. Nie mogę zapomnieć tyłu wspaniałych chwil z Toba. Byłaś zawsze, cieszyłaś się z jakże błahych a teraz jakże ważnych momentów. Pamiętasz nasze spacery? Pamiętasz jak kroczylas krok w krok z nami aby przypadkiem nie zostać sama?...kochanie zostawiłaś nas. Zostawiłaś nas samych. Tak bardzo tęsknimy. Wierzę, że biegasz za Tęczowym Mostem i z góry otaczasz nas swoim mądrym spojrzeniem. Jestem pewna, że za każdym razemnjak coś zaszelesci Ty z góry merdasz ogonem będąc pewna ze coś dostaniesz :) tęsknię...bądź szczęśliwa i czekaj tam na nas. Jeszcze się spotkamy. Śpij Malunia, śpij.... .

  Malunia

  Paula

 • Umarłeś za wcześnie łamiąc moje serce na milion kawałków ? Byłeś moim synkiem, moim słodkim Loczkiem….Taki malutki a zostawiłeś taka ogromna pustkę…Tęsknie za Tobą kochana psinko. Gdziekolwiek jesteś - czekaj tam na mnie… Kocham Cię na zawsze ❤️

  Loki

  Agnieszka

 • Najwspanialszy pies na świecie,mimo tego, że siusiał czasami w domu,to był super pies ale nigdy dwójki nie zrobił poza ogrodzeniem zawsze chciał na zewnątrz ?

  Kado

  Agnieszka

 • Tak nie miało być ? Odeszłes tak nagle. Byłeś z nami 12 lat. Najlepszy i najukochańszy pies. Dales tyle radości,szczęścia i beztroskich chwil spędzonych. Wszędzie było Ciebie pełno,a teraz jest pustka, która bardzo boli?? Mam nadzieję, że tam za tęczowym mostem jesteś szczęśliwy i nic cię nie boli. Kochamy cię i nie zapomnimy o tobie.❤️ I Mówię DO ZOBACZENIA...

  KUBA
  KUBA

  NATALIA

 • Czesiulku mój najukochańszy ❤️Nie tak sobie wyobrażałam początek wiosny. Miał być to Nasz czas wspólnych spacerków po lesie i polanach, które tak bardzo lubiłeś. Niestety czas ten miał dla Ciebie inny scenariusz..23.03.2022r. moje serce rozsypało się na milion kawałów. Nigdy Ciebie nie zapomnę.. Dziękuję, że wybrałeś mnie na swoją mamę... Kocham Cię całym serduszkiem...Nie powiem Ci żegnaj a raczej do zobaczenia...pewnego dnia znowu się spotkamy a tymczasem wyczekuj mnie Misiu za tęczowym mostem ??

  Czesiulek

  Gosia

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Dziękujemy Ci kochany Maksio ♥️ za Twoje szczekanie za witanie nas z merdającym kikutkiem za całusy i troski bez pytania za Twoje głupie wybryki za leżenie obok nas za zimny i mokry nos za akceptowanie nas za Twoją cierpliwość za pozwolenie nam być częścią Twojego życia za cudownych przeszło 16 lat. Na zawsze w naszych sercach, nigdy nie przestaniemy Cię kochać. Zostawiłeś tyle pięknych wspomnień, których nikt nam nie zabierze. Nie mówimy żegnaj, lecz do zobaczenia. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ https://www.youtube.com/watch?v=l8Z1e7-bekU ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  MAKSIU

  Joanna, Mariusz i Dariusz

 • Dzis 29.01.2022 r. odszedł nasz ukochany, najmądrzejszy psiak..przyjaciel. Cudowny, bystry, kochany....nic już nie będzie takie jak do tej pory...Mimo,że swiat nie zatrzymał się ani na sekundę, nasze serca pękły na milion kawałków. 1 czerwca skończyłby 12 lat. Każda sekunda z nim byla najpiękniejszym wydarzeniem w życiu. Żegnaj kochany przyjacielu.....

  Gucio

  Marzena

 • Dzis 29.01.2022 r. odszedł nasz ukochany, najmądrzejszy psiak..przyjaciel. Cudowny, bystry, kochany....nic już nie będzie takie jak do tej pory...Mimo,że swiat nie zatrzymał się ani na sekundę, nasze serca pękły na milion kawałków. 1 czerwca skończyłby 12 lat. Każda sekunda z nim byla najpiękniejszym wydarzeniem w życiu. Żegnaj kochany przyjacielu.....

  Gucio
  Gucio

  Marzena

 • Nasz kochany przyjaciel- Żelek, cały nasz świat. Spoczywa na cmentarzu dla zwierząt w Mochlu. Odszedł tak nagle. Był wesołym, energicznym i szczęśliwym pieskiem. ?♥️?

  Żelek

  Wiktoria

 • Byłaś dla nas zjawiskiem, promykiem radości, każdy dzień wypełniałaś wdzięcznością za to że Cię przygarnęliśmy, porzuconą na ulicy. Dodałaś wolę życia naszej Tince, która przestała być samotna, której wróciła wola życia, przyjęła Cię jak swoje dziecko..Bardzo brakuję nam wszystkim Twojego radosnego sposobu bycia, przytulania, szczękania.6 lat radości Wiemy że kiedyś się spotkamy, teraz biegaj sobie po niebiańskiej trawce, bez bólu, bez złych ludzi, którzy pozbawili Cię życia. 25. 11.2019.

  Lizka

  Iwona

 • 20.10.2021 odszedł nasz kochany przyjaciel Ozilek. Bardzo tęsknimy.

  Ozil

  Kasia

 • Ukochany Koraliku dałeś nam 16 lat - szczęśliwych i radosnych, usnąłeś cichutko, kiedy Twoje serduszko nie było w stanie dalej bić. Bardzo, bardzo tęsknimy.

  Koralik

  Viola

 • Mialem na imie Tofik, odeszlem 7.08.2021 roku. Mialem 5,9 miesiecy. Jak bylem maly i mnie zakupiono mysleli ze jestem samiczka i nazwali mnie Tofi z czasem wyszly mi rozowe jaderka i moja Pani zrozumiala ze jestem samcem i nazwala mnie Tofik bylo wtedy duzo smiechu :) Mialem u niej dobrze, nosila mnie na czesto na rekach, dawala mi mnostwo uwagi wiecej niz swojemu partnerowi o ktorego bylem zazdrosny :) Zawsze byla przy mnie na dobre i na zle i zawsze bedzie. Karmila mnie dobrymi swiezymi warzywkami i owocami, smaczna karma i zdrowymi ziolkami. Kupowala mi mnostwo zabawek ktore ja oczywiscie gryzlem a nie bawilem sie nimi. A ile pogryzlem kabli: od internetu, od prostownicy, od sluchawek, od zelazka i pogryzlem duzo scian ale wiecie co? I tak mnie moja Pani kochala i kocha najmocniej na swiecie. Tofik odszedl z powodu prawdopodobnie zatrucia, nie wiem przez co, bardzo go kochalam i kocham, napewno sie kiedys zobaczymy gryzoniu niedobry. Klaudia Koziol.

  Tofik

  Klaudia

 • 26 lipca 2021 roku, po krótkiej chorobie przeszedł przez Tęczowy Most nasz ukochany przyjaciel ROMEO. ? To było 9 lat wspólnego, szczęśliwego życia. Romeo był wspaniałym, mądrym, pięknym i kochanym psem. Byliśmy szczęściarzami, że mogliśmy mieć takiego oddanego towarzyszą w swoim domu. Teraz Romeo gania koty na tęczowych łąkach. Żegnaj piesku, zawsze będziesz w naszych sercach.

  ROMEO

  Gracjan

 • 21/06/2021, godzina 22.46...mój maleńki Przyjaciel, moje maleństwo Kochane, Pusiatek, biega już na niebiańskim kołowrotku...moje serce roztrzaskało się na milion kawałków...[*] [*] [*]...

  Pimpuś Pusiatek Pierwszy

  Wtt

 • Dziś po 11 latach odeszła moja kochana Sonia Hawańczyk ❤️Odeszłaś za szybko moja kochana przyjaciółko serce mi pęka i wszystko straciło sens...,dom bez Ciebie jest pusty i smutny . .Dużo czasu minie zanim się pozbieram ...dziękuje Ci za cudowne lata i ze byłaś moja .Kocham Cię całym serduszkiem ❤️❤️❤️

  Sonia

  Ewa

 • Misiu, nasz wierny, kochany przyjacielu. Minęły ponad dwa miesiące jak od nas odszedłeś. Dzisiaj były by Twoje dziesiąte urodziny. Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci i w naszych sercach. "...It's ok, i know someday i'm gonna be with you..."

  Misiek

  Grzegorz

 • Byłeś cudownym psem i na zawsze pozostaniesz w moim sercu. Mam nadzieję, że zrobiłam wszystko, co mogłam by Cię uratować i zapobiec cierpieniu, które tak zawsze przeżywałeś w ciszy.

  Misiek
  Misiek

  Malgosia

 • Dziś odeszła Sara, suczka pudel. Była ze mną 16 lat, dodawała radości, jako mały piesek patrzyłem jak rośnie, cieszy się , bawi, przywiązuje do mnie, teraz została pustka.

  Sara
  Sara

  Jacek

 • Byłeś ze mną 10 lat, mój najukochańszy, najlepszy, a teraz bez Ciebie to już nie to samo. Choć widzę Cię na każdym kroku ale fizycznie Cię nie ma to czuje Twoja obecność wiem że zawsze będziesz w moim sercu... mój bubuś.. będzie mi brakować wyrażanek z Tobą, nie chce się żegnać chce powiedzieć DO ZOBACZENIA

  Alex
  Alex

  Kasia

 • Brunio, to już 6 lat odkąd cię nie ma i wcale nie jest lżej. Wczoraj odeszła Diuna, mam nadzieję, że już się spotkaliście i biegacie zdrowi i szczęśliwi.

  Bruno

  Beta

 • Krótka historia mojej ukochanej Yody. Jest 20.08.2019, ryneczek bułgarskiej mieściny. Podjechałam do centrum aby opłacić internet i powinnam natychmiast wracać do domu, tylko autentycznie COŚ zmusiło mnie do podejścia na pobliski rynek. Na trawniku zauważyłam maleńkiego, czarnego kociaka, ewidentnie w złym stanie. Mnóstwo ludzi, nikt nie zwraca uwagi. Podchodzę, dziewczynka, tak mała, że mieściła się na dłoni. Spojrzały na mnie zielone oczy..i zakochałam się natychmiast. Szybko do weterynarza, maleńka jest odwodniona i silnie zarobaczona. Wtedy kilkudniowa walka o Twoje życie zakończyła się zwycięstwem. Wyrosłaś na cudowną kotkę, chodziłaś za mną krok w krok, pełna troski dobijałaś się do kabiny prysznicowej, gdy się kąpałam, rozmawiałaś, spałaś przytulona do szyi, uwielbiałaś oglądać filmy dla kotków na youtube.Głaskałaś mnie łapką po twarzy Byłaś lekiem na każdą ludzką podłość. Nie wychodziłaś nigdy poza teren naszego zamkniętego kompleks, gdzie miałaś mnóstwo kocich atrakcji. Aż do najgorszego dnia w moim życiu, 11.04.2020. Kotka, która nigdy nie wychodziła poza ogrodzenie przeszła spory kawałek do najbliższego sąsiada. Została rozszarpaba przez pitbula. Yoda, wiem, że się jeszcze spotkamy. Już na zawsze. Kocham Cię.

  Yoda

  Beata

 • Dziś 17.09.2020 odszedł nasz najukochanszy piesek Despero.Byl z nami 12 lat 7miesiecy.kocham Cię i tak bardzo tęsknię.

  Despero

  Jadzia

 • Daisy moja kochana żyłaś z nami 11 lat byłaś najukochańszym pieskiem. Na zawsze zostaniesz w naszej pamięci nigdy o Tobie nie zapomnimy radosne były z Tobą każde dni , teraz został pustka wielka pustka. Nikt teraz nie będzie tulił mnie nocą i zarażał uśmiechem każdego dnia . Żegnaj ?

  Daisy

  Natalia

 • Lućka miłośniczka kawy. Żegnaj Kochana

  Lućka
  Lućka

  Mariola

 • Daisy moja kochana żyłaś z nami 11 lat byłaś najukochańszym pieskiem. Na zawsze zostaniesz w naszej pamięci nigdy o Tobie nie zapomnimy radosne były z Tobą każde dni , teraz został pustka wielka pustka. Nikt teraz nie będzie tulił mnie nocą i zarażał uśmiechem każdego dnia . Żegnaj ?

  Daisy

  Natalia

 • Daisy moja kochana żyłaś z nami 11 lat byłaś najukochańszym pieskiem. Na zawsze zostaniesz w naszej pamięci nigdy o Tobie nie zapomnimy radosne były z Tobą każde dni , teraz został pustka wielka pustka. Nikt teraz nie będzie tulił mnie nocą i zarażał uśmiechem każdego dnia . Żegnaj ?

  Daisy

  Natalia

 • Odszedłeś tak nagle,niespodziewanie.Wszyscy za Tobą tęsknimy.Kochamy Cię .Zawsze będziesz w naszych sercach.Teraz jesteś za Tęczowym Mostem,biegaj z przyjaciółmi i do zobaczenia Kaskaderku

  Kastor

  Zosia

 • 10.08.2020r przeszedłeś przez Tęczowy Most. Przez 11 lat wypełniałeś nasze życie radością i miłością. Byłeś naszym wielkim szczęściem. Niestety choroba zabrała nam Ciebie. W domu ogromna pustka, nikt nie nosi rzuconej rękawiczki i nie ma komu szperać w siatkach z zakupami, nie ma się do kogo spieszyć...........Zawsze będziesz w naszych sercach Sznupko. Wierzymy, że biegasz z Emirem i Maksiem i jesteście szczęśliwi. A jak przyjdzie ten czas to będziecie na nas czekać na drugiej stronie Tęczowego Mostu.

  Sznufik

  Marcin i Wiesia

 • „Śpij, piesku śpij... już odpocząć trzeba. Może będziesz miał swój kawałek niebia. Może będzie tam piękniej niż tu teraz. Może spotkasz tych, których tu już nie ma... Śnij, piesku śnij... w snach jest zawsze pięknie. Ciepły dom, miejsca dość na twe wierne serce. Przyjdzie czas spotkać się potarmosić uszy lub razem na spacer znów gdzieś wyruszyć. Lecz dziś sobie śnij a czas łzy osuszy"

  Kastor

  Paula

 • 24 czerwca 2020 pożegnaliśmy naszego kochanego przyjaciela Kastora..Będziemy bardzo tęsknić za Tobą kaskaderku.Nie będziesz sam,Pola pokaże Tobie piękne łąki ,lasy ,pola.Poznasz nowych przyjaciół za Tęczowym Mostem.Kochamy Cię na zawsze Kastorku.Pamiętaj ,nigdy nie będziesz sam??????

 • 20.05.2020 Po długiej walce o Ciebie, przyszedł dzień kiedy musieliśmy sie rozstać. Mam nadzieję, że już nic Cie nie boli. Gdziekolwiek jesteś, wiedz że Cie mocno kochamy i że byłeś najlepszą częścią naszego życia. Do zobaczenia przyjacielu!

  Ozi

  Dagmara

 • Tak bardzo , bardzo mi Ciebie brakuje najukochańszy piesku . Dziekuje za najpiękniejsze i radosne chwile spędzone z Tobą , kocham Cię na zawsze ❤️

  Fenuś

  Mirka

 • Po ciężkiej chorobie w kwietniu 2017 odeszła nasza przyjaciółka. Była z nami 12 lat. Na zawsze w naszych sercach. Kochamy cię. Leon, Szymon i Ania

  Klusia

  Ania

 • 24.czerwca 2020 roku pożegnaliśmy naszego kochanego przyjaciela Kastorka..Spędziliśmy razem cudowne chwile,,których nigdy nie zapomnimy.Teraz śpij i śnij za Tęczowym Mostem,Biegaj z przyjaciółmi i bądź zawsze taki kochany.Na zawsze maleńki???

  KASTOR

  Zofia

 • Dziś 17 V 2020 roku odszedł mój ukochany i zawsze pełen radości i miłości REKSIO. Był z nami domownikami od 2007 roku od malutkiego - wychowały go koty , koty dla Reksia były przyjaciółmi ... Reksio zawsze będzie w moim sercu <3

  Reksio

  Henryk

 • Żegnaj kochana Alfinko, jesteś na zawsze w naszej pamięci i sercu. Miałaś szczęśliwe i radosne życie. Często sama decydowałaś, gdzie szłyśmy na spacer, bo byłaś kochanym uparciuchem.Twoje głośne szczekanie znali sąsiedzi i nasi goście. Najbardziej lubiłaś Dinkę z sąsiedztwa, która odeszła w czerwcu 2019r. Trzymaj się serdecznie w tym drugim życiu.Być może ze swoją pierwszą panią już chodzisz na spacer...

  Alfka
  Alfka

  Anna

 • Pustka jaka nastala jest jak rana,ktora mimo wielu zabiegow nadal sie nie zrasta

  Aiszka

  Izabela

 • bardzo za toba tesknie

  york drozdzynsk
  york drozdzynsk

  krzysztof

 • nigdy cienie zapomne drogi przyjacielu

  york drozdzynsk

  krzysztof

 • Kochana Roxi, odeszłaś dnia 19.06.2019r. w wieku 12 lat, byłaś wspaniałym, bardzo inteligentnym, wspaniałym psem, bardzo mi Ciebie brakuje, mam nadzieję, że kiedyś się jeszcze spotkamy.

  Roxi

  Anna

 • Pozostaniesz w naszych sercach na zawsze, malutki przyjacielu ❤

  NORBUŚ

  Marlena

 • Kochanie - odeszłaś tak niedawno 19.06.2019r., bardzo za Tobą tęsknię i ciągle o Tobie myślę. Byłaś wspaniałym psem, mam na szczęście Twoją córeczkę. Czekaj na mnie słoneczko!

  Roxi

  Anna

 • 7 czerwca pożegnaliśmy naszego Ptaśka. To było cudowne 12 lat wspólnego życia. Teraz ganiasz owce na tęczowych łąkach Przyjacielu. Zawsze będziesz w naszych sercach. Pani Oli i Panu Karolowi z całego serca dziękujemy za wszystko.

  Ptasiek
  Ptasiek

  Małgosia

 • Minął już rok od kiedy wybrałeś się do kociego nieba, a ciągle trudno nam się z tym pogodzić. Cóż, byłeś przecież z nami prawie osiemnaście lat.

  Cynamon

 • Nasza kochana Gadzina. Była z nami tylko 4 lata, miała całe życie przed sobą. Zmarła w nieszczęśliwym wypadku spadając ze skarpy do jeziora. Pies który nigdy nie oddalał się od nas na krok, tego dnia wybiegł z auta i pobiegł przed siebie, i była to jej ostatnia podróż.. Byłaś naszą kochaną córeczką. Na zawsze w naszych sercach?‍?‍?‍? Dziękujemy ze jest stworzone tak wspaniałe miejsce jak cmentarz dla zwierząt i ze mogliśmy ją tam pochować.

  Gandzia

  Oliwia

 • Bosiu przez 8 lat każdy dzień był dla nas wielką radością. Na zawsze zostaniesz w naszej pamięci. Kochamy i bardzo tęsknimy.

  BOSMAN

  :"W" "A" "M" "A"

 • A kiedy się pożegnać trzeba I psu czas iść do psiego nieba, To niedaleko pies wyrusza, Przecież przy Tobie jest psie niebo. Z Tobą zostaje jego dusza. Będziemy zawsze Cię pamiętać Habusiu.

  Habi

  Marta

 • W dniu 22 maja 2018 roku odszedł od nas kochany Gucio, żył zaledwie rok

  Gucio

  Melissa

 • Najukochańszy PRZYJACIELU........dla świata byłeś tylko cząstką, dla Nas całym światem.......żegnaj piesku bądź szczęśliwy w tęczowej krainie. Do zobaczenia po tamtej stronie.

  *ROKI*

  Gosia i Remik

 • Napsterku, byłeś przyjacielem wszystkich ludzi i zwierząt. Odszedłeś tak szybko i niespodziewanie. Byłeś bardzo chory i nikomu się nie poskarżyłeś. Kochamy Cię i bardzo tęsknimy. Ganiaj Zulę w tęczowej krainie i bądźcie szczęśliwi.

  Napster
  Napster

  Urszula i Waldek

 • Sonia, nasza ukochana buldożka francuska odeszła 28.07.18r. Nasza miłość przez 11 lat dawała nam szczęście i radość. Teraz została pustka, której niczym nie da się wypełnić...

  Sonia

  Iwona

 • Dziś odszedł nasz ukochany i zawsze pełen radości i miłości Napster. Był z nami od 11 lat i zawsze miał dla nas czas, nigdy nas nie oceniał i kochał bezgranicznie. Napsterku mam nadzieję, że było Ci z nami tak dobrze jak nam z Tobą. Uważaj na siebie i nie goń dzików i saren po lesie. Zawsze będziemy Cię kochać i pamiętać.

  Napster

  Kamila

 • „Śpij piesku, śpij…już odpocząć trzeba Może będziesz miał swój kawałek nieba Może będzie tam piękniej niż tu teraz Może spotkasz tych, których tu już nie ma… Śnij, piesku śnij… w snach jest zawsze pięknie Ciepły dom, miejsca dość na twe wierne serce Przyjdzie czas spotkać się potarmosić uszy lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć Lecz dziś sobie śnij a czas łzy osuszy”. Dla świata byłeś tylko cząstką, dla nas całym światem...... Do zobaczenia przyjacielu przy Tęczowym Moście.......czekaj na nas.

  *ROKUŚ*

  Gosia i Remik

 • 17.05.18 Najsmutniejszy dzień ?Dzień którego się baliśmy.Nikusiu Kochany ❤️18 lat wspólnego życia z nami.Przyjacielu Dziękujemy za każdy dzień. Bez Ciebie smutno tu... ?Kochamy Cię i tesknimy piesku ❤️
  Beatka, Izunia i Piotrek

  Nikuś

  Iza

 • Wielka miłość naszego życia - najkochańsza "Tosia" - byłaś dla nas całym życiem, będziemy pamiętać każdy dzień spędzony z Tobą, wszystkie podróże, święta, spotkania rodzinne, zabawy, Twoje szczenięta, dni radości i troski kiedy przeżywałaś choroby i tą ostatnią, której nie pokonałaś! Jest już Tobie teraz lekko - nie cierpisz, jesteś w "Niebie"! Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i pamięci - Twoi opiekunowie: Asia i Mariusz.
  (Odeszła 16 maja 2018 r. o godz. 1:45 w wieku 13 lat i 10 m-cy po gwałtownej chorobie neurologicznej).
  Dziękujemy wszystkim lekarzom wet., którzy pomagali nam trzymać "Tośkę" przy zdrowiu. Jesteśmy wdzięczni za możliwość godnego pochowania "Tosi" na tym cmentarzu - będziemy tu często. Kwatera pochówku nr. 1308.

  Tosia *17.07.2004 - 16.05.2018 żyła lat 14

  Joanna i Mariusz K. z Tucholi.

 • Czekaj za Tęczowym Mostem Najdroższa Przyjaciółko... "Dokąd idą psy gdy odchodzą? No bo jeśli nie idą do nieba To przepraszam Cię Panie Boże Mnie tam także iść nie potrzeba..." "Są pewne rytuały, które zachowuję: więc: tapczan tylko w połowie zajmuję, nóg pod stół kuchenny nie wsuwam za daleko. Drzwi otwieram szybko, by nie za długo czekał. Chodzę na spacer drogą utartą od lat. Ja i cień mojego psa..."

  Tosiaczek

  Marta

 • W 2016r. Pozegnalam mojego wiernego przyjaciela. Smutek i ból ogromny. Dziękuję że jest miejsce godnego spoczynku naszych ukochanych zwierzaków. Biegaj Cezarku szczesliwy za tęczowy mostem z innymi którzy odeszli. Na zawsze zostaniesz w mojej pamieci?

  Cezar

  Marzena

 • Dziękujemy za brzozowe wzgórze,, za czarowne miejsce dla naszej niezapomnianej Zulki, za szum wiatraczków, za mistyczny, niepowtarzalny nastrój, Urszula i Waldek Pan i Pani Zuli (+6.04.2017 r.)

  Zula
  Zula

  urszula

 • Chesterku.Zycie bez Ciebie nie bedzie juz takie samo.Kazdy dzien z tych 14 wspolnych lat byl dla nas wielkim szczesciem.

  CHESTER

  Toni

 • Dnia 27 listopada 2017 roku odszedł nasz kochany Chester, nasza radość, wielka miłość wzajemna. Był z nami prawie 14 lat nasz golden - najwspanialszy przyjaciel, towarzysz wypraw , wszędzie z nami. Kochamy Cię, biegaj po niebiańskich lasach .

  Chester
  Chester

  Ewa

 • Hektorku byłeś z mami 8 lat, dziękujemy Ci za nie. Mam nadzieje że biegasz teraz za tęczowym mostem i czekasz na nas. Kochamy Cię i zawsze będziesz w naszych sercach.

  Hektot

  Katarzyna Oliwka Sebastian

 • Kochana moja królewno. Tak bardzo mi Ciebie brakuje. Twojej radości, smutku, humorków, demolki .Wiem, że już chciałaś pobiec za tęczowy most. Widziałam to w Twoich cudnych, pełnych cierpieniach oczach w ostatnich dniach Twojego życia.. Szkoda, że tak szybko odeszłaś. Czekaj na mnie w tęczowej krainie, na pewno wkrótce się spotkamy .

  Zula

  Urszula

 • Odszedł 04.11.2017r nasz najukochańszy pies Max byłeś z nami 11 Lat bardzo cię kochamy.Zawsze od ciebie biło ciepło, radość byłeś wesołym słodkim "PIKUŚ" tak zawsze pieszczotliwe cię wołaliśmy. Twoja rodzina

  MAX

  MONIKA

 • Chesterku.Zycie bez Ciebie nie bedzie juz takie samo.Kazdy dzien z tych 14 wspolnych lat byl dla nas wielkim szczesciem.

  CHESTER

  Toni

 • 28.07.2017 r. odeszła nasza najkochańsza goldenka. Była z nami 10 lat. Dziękujemy za wszystko co nam dałaś, za ciepło jakie od Ciebie,, biło" za każdy dzień spędzony z twoim radosnym usposobieniem. Sabcia niech Ci za tęczowym mostem będzie jeszcze lepiej niż z nami. Kochamy Cię, pozostaniesz w naszych sercach na zawsze. Twoja rodzina

  Saba
  Saba

  Joanna

 • 28.07.2017 r. odeszła od nas nasza najukochańsza goldenka, Sabunia. Sabcia dziękujemy Ci, że 10 lat byłaś z nami, za Twoje cudowne usposobienie, Twoje ciepło, którym otaczałaś nas wszystkich. Dziękujemy że byłaś taka dobra i wspaniała. Pozostaniesz na zawsze w naszych sercach, kochamy Cię Rodzina

  Saba
  Saba

  Joanna

 • Wczoraj 19.08.2017r. odszedł mój ukochany i jedyny przyjaciel kocurek Fuksio. Przeżyliśmy razem pięknych 18 lat i 2 m-ce, nikt go nigdy nie zastąpi, był mądrym kotem, kochał nas a my kochaliśmy go całym sercem ,był przy mnie zawsze i gdy było mi smutno i wtedy gdy były radosne, piękne dni. Miał dobre życie i komfortowe życie, był szczęśliwym kotem. Od 2 lat walczyliśmy z pasudną chorobą jaką jest PNN. Wierzę, że biega po zielonej łączce, nic go nie boli, ma pełną miseczkę i wielu czworonożnych kolegów. Napewno kiedyś się spotkamy mój kochany Fuksiu.

  Fux

  Justyna

 • 01.11.2016r.Pożegnaliśmy naszego Kochanego przyjaciela ,w tym swoim krótkim życiu dał nam tyle miłości,radości ,był naszym "Synusiem" naszym Szczęściem❤Nigdy Cię nie zapomnimy bo się nieda byłeś członkiem naszej Rodziny i na ZAWSZE ZOSTANIESZ W NASZYCH SERCACH❤❤❤KOCHAMY CIĘ I BARDZO TĘSKNIMY ??

  Skubi ❤

  Żaneta

 • 28.07.2017 r. odeszła nasza najkochańsza goldenka. Była z nami 10 lat. Dziękujemy za wszystko co nam dałaś, za ciepło jakie od Ciebie,, biło" za każdy dzień spędzony z twoim radosnym usposobieniem. Sabcia niech Ci za tęczowym mostem będzie jeszcze lepiej niż z nami. Kochamy Cię, pozostaniesz w naszych sercach na zawsze. Twoja rodzina

  Saba
  Saba

  Joanna

 • Jazon urodził się 18.06.2004 r. Przez 13 szczęśliwych lat swoją obecnością umilał nam życie... Pochowaliśmy go 05.05.2017 r. i bardzo za nim tęsknimy! Kochany Jazonku! Bardzo nam Ciebie brakuje... w naszych sercach pozostaniesz na zawsze... DZIĘKUJEMY, ŻE BYŁEŚ Z NAMI TAK DŁUGO <3 <3 <3

  Jazon

  Sylwia, Martyna, Łukasz, Michał

 • Kochany Wierny Przyjaciel. ur. 07.10.2004r. zm. 09.04.2017r.

  Bandżi

  Damian

 • 30 marca 2017 roku pożegnaliśmy naszego wspaniałego psa Marcella. Oddanego przyjaciela domu i towarzysza życia, który był z nami 13 lat. Wspominamy go. Pozostanie w naszej pamięci. Wybraliśmy właśnie ten cmentarz, aby pozostał wśród swoich przyjaciół psów i innych zwierząt. Brzozowa Przystań to odpowiednie miejsce dla takich zwierząt i dla naszego Marcella.

  Marcello

  Elżbieta

 • 30 marca pożegnaliśmy naszego wspaniałego psa Marcella. Oddanego przyjaciela domu i towarzysza życia. Jest to już tydzień bez niego. Wspominamy go. Pozostanie w naszej pamięci. Wybraliśmy właśnie ten cmentarz, aby pozostał wśród swoich przyjaciół psów i innych zwierząt. Brzozowa Przystań to odpowiednie miejsce dla takich zwierząt i dla naszego Marcella.

  Marcello

  Elżbieta

 • NASZA KOCHANA SARUNIA BYŁA Z NAMI 15 LAT. ODESZŁA W 2014 ROKU.. NIE MOŻEMY O NIEJ ZAPOMNIEĆ . BYŁ DLA NAS RADOŚCIĄ ŻYCIA I PAMIĄTKĄ PO NASZYM UKOCHANYM SYNKU.

  SARA
  SARA

  KRYSTYNA

 • Watkę odprowadziliśmy tu w 2013 (jak ten czas leci) Od Gdańska to trochę daleko, ale odwiedzamy Ją 3-4 razy w roku To wspaniałe zaciszne miejsce, zachęcające do zadumy i wspomnień Wspaniali, mili, gościnni Właściciele

  Watka

  Małgosia, Paweł

 • Watka, to już niedługo będzie 4 lata jak odeszłaś od nas (12.05.2013). Byłaś wspaniała i nigdy nie zapomnimy. Ciągle jesteś w naszych sercach. Do zobaczenia. Czekaj na nas przy tęczowym moście.

  Watka / Wacia

  Małgosia, Paweł

 • W dowód wdzięczności i szacunku za te 14 lat które ze mną byłeś ,,Nanuś'' Spoczywaj w pokoju . . .

  Maks ,,NANUŚ"

  Kamil

 • Dnia 3.02.2017.r o godzinie 9:00 odszedł mój najlepszy przyjaciel. ,,Nanuś'' do zobaczenia po drugiej stronie tęczowego mostu. Brakuje nam ciebie .....

  Maks (NANUŚ)

  Kamil

 • Kochany mój Piesku :) Miało być zupełnie inaczej, miałeś być z nami bardzo długo... zły los zabrał Ciebie w tak okrutny sposób. Kocham Cię i nigdy nie zapomnę :).

  Dżerik

  Kasia

 • Nie poda już łapy, nie będzie skradał się jak kot do kuchni, nie będzie już nosa w bramie na przywitanie, nie trąci nosem i powie oczami "nie smuć się jestem z Tobą", nie zaszczeka na do widzenia, teraz już tylko będzie wielka pustka..........Kochany Emirku zawsze będziesz w naszych sercach.

  Emir

  Wiesia

 • Moja kochana sliczna suniu tesknie za Toba bardzo Moze tam jest lepiej nie cierpisz bylas z nami wszedzie Zylas z nami 19 lat

  etna

  maria

 • Tesknimy. .

  Arni

  Iwona i Malgosia

 • 30.09.2016r odszedł nasz wierny, oddany przyjaciel.Nasze słoneczko.Zawsze będzie w naszym sercu.

  Reksio

  Karolina

 • Byles naszym malym Aniolkiem.Bardzo tesknimy..

  Arni
  Arni

  Malgosia

 • W dniu 14.07.2016 r.odszedl na wieczny spoczynek mój towarzysz wyzel weimarski Duet

  Duet
  Duet

  Jarek

 • Nasza kochana Sabunia odeszła od nas 26 czerwca 2016 roku, była z nami prawie 17 lat. Zawsze zostanie w naszych sercach

  SABA

  MELISSA

 • Byłaś aniołem, nie psem. Na zawsze w naszej pamięci. Dorota, Marta i Blanka.

  Roksi

  Dorota

 • Byłaś aniołem, nie psem...

  Roksi

  Dorota

 • Na zawsze w naszych sercach i w naszej pamięci nasza Kochana Psiuńka Numa.

  Numa

  Kuba

 • A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba, to niedaleko pies wyrusza. Przecież przy tobie jest psie niebo, z tobą zostaje jego dusza. (fragment wiersza "Psia dusza" Barbary Borzymowskiej)

  MAJOR

  Jan i Zofia

 • Kuleczka kochana

  kuleczka

  Patryk

 • Kulaczka była bardzo fajna dzięki temu cmetarzowi mogłem godnie pochowadż pieska.

  kuleczka
  kuleczka

  Patryk

 • Na zawsze pozostanie w mojej pamięci a odszedł za wcześnie. Dzięki takiemu miejscu mogę być blisko chociaż na chwilę. Dziękuję, że Państwo stożyliście takie miejsce.

  LARGO

  Ewa

 • Nasza Kochana Mikusia zawsze pozostanie w naszej pamięci i sercach.Tęsknimy za Tobą.

  Mikusia

  Rodzinka

 • 16.12.2015r. na tym cmentarzu pożegnaliśmy naszą ukochaną białą bokserkę Milkę. Chociaż nadal smutno dobrze, że jest takie miejsce, gdzie można przyjechać i wspomnieć swojego pupila.

  Milka

  Ola

 • ... tutaj przynieśliśmy Tinkę aby weszła na tęczowy most w styczniu 2011... dobrze, że jest takie miejsce

  TINA

  Kasia

 • Sonia odeszła od nas w lutym 2011 r.

  Sonia

  Justyna

 • Tu w październiku 2015r. odprowadziłam do Krainy Wiecznych Łowów mojego kochanego koteczka. Dobrze, że są takie miejsca.

  TUNIO

  Ania

 • Nigdy Cię nie zapomnimy nasz wierny przyjacielu. Odpoczywaj Chapi. Kochamy!

  Chapi

  Kochająca Rodzina

 • Drogi Szariku, pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci. Kochamy Cię!

  Szarik

  Kasia

Ta strona używa ciasteczek (cookies) i podobnych technologii.
Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.  

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij